201 Pásik z nehrdzavejúcej ocele

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Beall Industry Group je profesionálny a skúsený výrobca presných pásov z nehrdzavejúcej ocele, dodávame klientom širokú škálu cievok, pásikov s hrúbkou 0,1 - 3,0 mm a šírkou 10 - 800 mm. Vďaka najmodernejšiemu vybaveniu a vyspelej technológii nevynakladáme žiadne úsilie na dodávanie cievok z nehrdzavejúcej ocele, pásikov vynikajúcej kvality.

 

Teplota žíhania pásov z nehrdzavejúcej ocele typu 201 je 1850 - 2 000 ° F. Na udržanie karbidov v roztoku a zabránenie senzibilizácie je potrebné rýchle ochladenie v rozsahu zrážok karbidov (1500 - 800 ° F). 201 prúžky z nehrdzavejúcej ocele nie sú kaliteľné tepelným spracovaním, ale sú kaliteľné iba spracovaním za studena. Tieto pásy je možné zvárať všetkými konvenčnými metódami aplikovanými na 18% chrómu, 8% niklovej ocele. Môže sa použiť výplňový kov z obvyklých analýz chrómu a niklu. Podobne ako iné austenitické nehrdzavejúce ocele, v ktorých uhlík nie je regulovaný pod 0,03%, prúžky z nehrdzavejúcej ocele typu 201 sú citlivé na medzikryštalickú koróziu v zóne zvárania ovplyvňovanej teplom. Tieto prúžky sú odolné voči širokému spektru miernych až stredne korozívnych prostredí, majú odolnosť proti korózii blížiacu sa odolnosti proti typu 301 a v mnohých miernych prostrediach boli úspešne nahradené za 304.


Beall Industry Group je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov pásov z nehrdzavejúcej ocele v Číne 201 a sme tiež profesionálna spoločnosť s výrobnou továrňou. Vitajte vo veľkoobchodných pásoch z nehrdzavejúcej ocele s nízkou cenou od nás.


balenie:

Všetky výrobky spoločnosti beall sú balené, skladované a prepravované v súlade s medzinárodnými predpismi.


Výrobky sú zabalené papierom z nehrdzavejúcej ocele a oceľovými krúžkami, aby sa zabránilo ich poškodeniu. Identifikačné štítky sú označené podľa štandardnej špecifikácie alebo podľa pokynov zákazníka. Špeciálne balenie je k dispozícii podľa požiadavky zákazníka. Špeciálna ochrana je k dispozícii v drevenej krabici. Na požiadanie je možné ponúknuť aj iné druhy balenia.Vyšetrovanie