Pásik z nehrdzavejúcej ocele 430

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Priemyselná skupina vybavená najmodernejšími valcovnami, vertikálnymi svetlými žíhacími linkami, odmasťovacími linkami, precíznymi rozrezávačmi, strihacími linkami a vyrovnávacou čiarou na vyrovnávanie ohybov. Sme schopní vyrobiť vysoko kvalitný kov s minimálnou hrúbkou 0,05 mm a minimálnou šírkou 2,0 mm. Tešíme sa špeciálne navrhnutý a moderné vybavenie, aby sme našim klientom mohli ponúknuť špeciálne potreby.


Štandard: AISI, ASTM, DIN, EN, GB a JIS


materiály:

400series: 409, 409L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440C;


špecifikácie:

1. Hrúbka: 0,05 mm až 5 mm

2. Šírka: 2,0 mm - 1 500 mm


balenie:

ID cievky: 150 mm - 610 mm

OD cievky: 300 mm - 1200 mm


použitie:

1. Auto diely:

a) Vonkajší plášť mobilného telefónu) Spínač diskov c) Leptané časti d) Časti elektronického razenia e) Časti elektrónovej pištole f) Ochranná trubica optického vlákna.

2. Auto diely:

a) Tesnenie valca b) Rozpínací krúžok piestu c) Koncový uzáver filtra Auto. d) Dekoračný prúžok.

3. Kuchynský spotrebič:

a) Kuchynský riad z nehrdzavejúcej ocele.

4. Textilný a ľahký priemysel:

a) Hriadeľ tkacieho stroja b) tkací stroj tkacieho stroja.

5. Zdravotnícke pomôcky:

a) chirurgická čepeľ b) chirurgická ihla c) stenty katétrov na prevádzku.

6. Stavebné dekorácie:

a) Výťah b) Podlahové kúrenie c) Ostatné dekorácie.

7. Letectvo:

a) Upevňovač leteckých turbín b) Membrána z nehrdzavejúcej ocele c) Presná kapsula z nehrdzavejúcej ocele.


produkcie:

Pás z nehrdzavejúcej ocele valcovaný za tepla je polotovar získaný valcovaním dosiek alebo sochorov za tepla a vyrába sa na konverziu valcovaním za studena.


Pás z nehrdzavejúcej ocele valcovaný za studena sa vyrába z za tepla valcovaného, žíhaného a moreného pásu valcovaním za studena na leštených valcoch. V závislosti od požadovanej hrúbky vyžaduje valcovanie za studena rôzne počty priechodov mlynom, aby sa dosiahlo potrebné zníženie a aby sa zaistili požadované vlastnosti povrchu a mechanické vlastnosti. Na pásikoch z nehrdzavejúcej ocele sa bežne dodávajú iba tri valcované (neleštené) povrchové úpravy (č. 1, č. 2 a svetlé žíhané) a jedno leštené povrchové úpravy (obrúsené frézou).


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami je Beall Industry Group jedným z popredných výrobcov a dodávateľov pásov z nehrdzavejúcej ocele s objemom 440c. K vašim službám máme stovky vysokokvalifikovaných pracovníkov. Uisťujeme vás, aby ste si u nás mohli kúpiť za konkurenčnú cenu pás z nehrdzavejúcej ocele 440c.


Vyšetrovanie