Pás z nerezovej ocele 440c

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Ak plánujete kúpiť pás z nerezovej ocele 440c Čína z profesionálnych 440c nerezový pás, pás 440c, 440c cievky výrobcovia Číny a dodávateľov Číny, prosím, neváhajte kontaktovať Beall Industry Group, vybavené výrobnej továrne, sme vždy na vaše služby.

Priemysel Skupina vybavená najmodernejších valcovne, zvislé čiary Bright žíhanie, odmasťovacie linky, presnosť Slitters, strihanie liniek a úsek Bend vyrovnávanie Line. Sme schopní vyrobiť vysokou presnosťou kvalitu kovu s 0,05 mm minimálna hrúbka a 2,0 mm minimálna šírka. Sme si špeciálne dizajn a moderné vybavenie, ponúknuť špeciálne potrebám našich klientov.

Štandard: AISI ASTM, DIN, EN, GB a JIS

Materiály:

400series:409, 409 L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Špecifikácia:

1. hrúbka: 0,05 mm ~ 5 mm

2. šírka: 2,0 mm ~ 1500 mm

Balenie:

Cievka ID: 150mm - 610mm

Cievka OD: 300mm - 1200mm

Aplikácia:

1. auto diely:

) C prepínač mobil vonkajšieho shellb) disk) leptanie partsd) elektronické razenie časti e) elektrónové delo časti f) Ochrana rúrky z optických vlákien kábel

2. náhradné diely:

Čelná stena) valcov tesnenia b) piest expanzia prsteň c) automatického filtra. d) dekorácie pás

3. kuchynské spotrebiče:

) Riad z nehrdzavejúcej ocele

4. textilné a ľahkom priemysle:

) tkanie stroj hriadeľ b) tkanie stroj tkáčsky stav tŕstia

5. zdravotnícke zariadenia:

) chirurgický nôž b) chirurgické ihly c) katéter stenty pre operáciu.

6. výstavba dekorácie:

b) Výťah) podlahové vykurovanie c) Ostatné dekorácie

7. letecký priemysel:

) Aero turbíny upevnenia b) nerez membrány c) presnosť nerez kapsule

Produkcia:

Horúce pásy valcované za tepla z nehrdzavejúcej ocele je polotovar, získané z horúcej koľajových dosky alebo predvalky a studeným valcovaním vyrába pre konverziu.

Studená valcované nerezové pás je vyrobený z horúce pás valcovaný, zušľachťuje a nakladané studeným valcovaním na leštené rožky. V závislosti od hrúbky požadovaný studeným valcovaním vyžaduje rôzne čísla prechádza cez mlyn na uskutočnenie nevyhnutného zníženia a zabezpečiť požadovanú povrchové charakteristiky a mechanické vlastnosti. Iba tri valcované (neleštené) povrchové úpravy (č. 1, č. 2 a svetlé kalené) a jeden leštený povrch (mlyn brúseného) bežne dodávajú na pás z nerezovej ocele.


Vyšetrovanie