904 L nerez/plechu

904 L nerez/plechu
Chat teraz
Podrobnosti o produkte
Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, Beall Industry Group je jedným z popredných 904l nerez plechu/výrobcov a dodávateľov. Máme stovky vysoko kvalifikovaných pracovníkov k vašim službám. Uisťujeme vás získať konkurenčnú cenu 904l nerezové list/Miska na predaj s nami.

Sú 904L/N08904 nerezový plechvysokú odolnosť proti korózii v širokej škály prostredí proces.. Organizujeme o 5000-10000 ton nerez ks mesačne. Ako jeden z veľkých zásob držiteľa v Číne, ponúkame najlepšie ceny, kvalita, podpora a rýchle dodacie lehoty
 

904L (UNS N08904) nerezovej ocele zliatiny je super austenitickej nerezovej ocele, ktorá je určená pre stredne vysokú koróznu odolnosť v širokej škály prostredí proces. Kombinácia vysokej chrómu a obsah niklu, spolu s dodatkami molybdénu a medi, zaisťujú dobré a výborné koróznu odolnosť.

S jeho vysoko legovaných chémia – 25% niklu a 4,5% molybdénu, 904L poskytuje dobré chlorid stres korózie trhliny odpor, zdržaní a všeobecné odolnosť proti korózii superior 316 L a 317L molybdénu rozšírené z nerezovej ocele.

Zliatiny 904L bola pôvodne vyvinutá odolávať prostredie obsahujúce zriedenej kyseliny sírovej. Ponúka dobrú odolnosť voči ostatných anorganických kyselín ako horúca kyselina fosforečná, rovnako ako väčšina organických kyselín.


Vyšetrovanie