Nerezové Tee

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Ak plánujete kúpiť tričko z nerezovej ocele Číny od profesionálne nerezové tričko, inox tričko výrobcovia Číny a Čína dodávateľov, neváhajte a obráťte sa na Beall priemyslu, vybavený výrobnej továrne, sme vždy na vaše služby.

Tričko potrubia je druh tvarovka určená pre spájanie inštalatérske rúrky. S tričko potrubia, inštalatér kombinovaním alebo delením tok dve samostatné rúry. Všeobecne, štandardných rúrok tričko sa používa na spájanie rúr rovnakého priemeru. Čaj môže sa tiež pripojiť rúrky rôznych priemerov, keď zahŕňa reduktoru. Naše potrubie odpalísk možno širokú škálu materiálov, vyhovovali potrebám jednotlivých aplikácií. Okrem toho spĺňajú požiadavky medzinárodných zákazníkov sa dá podľa širokého spektra normy, takéto ako ASME, DIN, JIS, EN, atď.

Ponúkame sanitárne príslušenstvo, nerezové sanitárne armatúry a rúrky oceľové fitingy, ktoré sú vyrobené s použitím optimálne kvalitnej nerezovej ocele. Naši širokú škálu hygienické nerezové tričko je známy medzi zákazníka vzhľadom k jeho pevnosť v ťahu. Tieto oceľové fitingy rúr v rôznych ročníkoch a povrchové úpravy podľa potrieb.

Špecifikácie:
1.size: DN25-DN100, 1"-4"
2.Standards: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3.material: SUS304, SUS316L
4. filtrácia presnosť: 0,45 0,10, 0,65, 1.0, 3.0, 5,0, 10,0 (μm)
5. filter materiál: polytetrafluóretylén (PTFE), polypropylén (PP), polyéteru sulfón (SES/PS), PVDF (PVDF), nylonové (N6, N66), miešanie pokuty (KN - CA)
6. pracovné teploty: < 125
7. filter množstvo: 1-14. ()
8. pripojenie formy: zváranie, papraď, závit, príruby
9. tesniaceho materiálu: EPDM, FPM
Typy:
BS vytiahnuť Tee
SMS Tee
3a Tee
Svorka Tee
Povrch:
Vnútri povrchová úprava: Ra≤0.8μm/1.6μm
Vonkajšia povrchová úprava: Ra≤0.8μm/1.6μm
Aplikácia:
Ultra-čistej vody a filtráciou; Veľmi čisto elektronický chemického roztoku filtráciou; Fermentačnej nádrže nádrže, zložky plechovky, sterilné výfukových plynov, prívod filtrácia; Elektronické priemyselná vysoká čistota plynov filtrovanie

Vyšetrovanie