Nerezové tričko

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Potrubné telo je typ potrubného príslušenstva navrhnutého na spojenie vodovodných potrubí. Inštalatér môže pomocou rúrkového odpaliska kombinovať alebo rozdeliť tok dvoch samostatných rúr. Všeobecne sa na spájanie rúrok s rovnakým priemerom používa štandardné potrubie. T-kus sa však môže použiť aj na spájanie rúrok rôznych priemerov, ak obsahuje redukciu. Naše potrubné spojky môžu byť vyrobené zo širokej škály materiálov, aby vyhovovali potrebám rôznych aplikácií. Okrem toho, na splnenie požiadaviek medzinárodných zákazníkov, môže byť vyrobený podľa širokej škály noriem, ako sú ASME, DIN, JIS, EN, atď.

Ponúkame sanitárne armatúry, nerezové sanitárne armatúry a nerezové trubicové armatúry, ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v optimálnej kvalite. Naša široká škála sanitárnych tiel z nehrdzavejúcej ocele je medzi zákazníkmi známa vďaka svojej pevnosti v ťahu. Tieto oceľové rúrkové tvarovky v rôznych stupňoch a prevedeniach podľa potreby.

Stainless Steel Tee manufacturers

Výrobcovia z nehrdzavejúcej ocele


Stainless Steel Tee suppliers

Dodávatelia T-kusov z nehrdzavejúcej ocele


Stainless Steel Tee price

Cena T-kusa z nehrdzavejúcej ocele


Technické údaje:
1. Veľkosť: DN25-DN100, 1 "- 4"
2. Normy: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3. Materiál: SUS304, SUS316L
4. Presnosť filtrácie: 0,45, 0,10, 0,65, 1,0, 3,0, 5,0, 10,0 (μm)
5. Materiál filtra: polytetrafluóretylén (PTFE), polypropylén (PP), polyétersulfón (PES / PS), PVDF (PVDF), nylon (N6, N66), jemné miešanie (CN - CA)
6. Pracovná teplota: <>
7. Množstvo filtra: 1-14. (A)
8. Spojovacie formy: zváranie, papraď, závit, príruba
9. Tesniaci materiál: EPDM, FPM


typy:
BS Pull Tee
SMS Tee
3A Tee
Clamp Tee


povrch:
Vnútorná povrchová úprava: Ra <0,8 μm="" 1,6="">
Povrchová úprava povrchu: Ra <0,8 μm="" 1,6="">


použitie:
Ultračistá voda a filtrovanie; Ultra čistá elektronická filtrácia chemického roztoku; Fermentačná nádrž, nádrže, nádoby na suroviny, sterilné výfukové plyny, vstupná filtrácia; Elektronická priemyselná filtrácia plynov vysokej čistoty.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami je Beall Industry Group jedným z popredných výrobcov a dodávateľov z nehrdzavejúcej ocele. K vašim službám máme stovky vysokokvalifikovaných pracovníkov. Uisťujeme vás, aby ste si u nás mohli kúpiť konkurenčné tričko z nehrdzavejúcej ocele.


Vyšetrovanie